Witam!!
Prosze o pomoc w kwesti elektrycznych silownikow centralnego zamka, silowniki sa nowe samochod to seat cordoba rocznik 98. Problem wyglada nastepujaco przy otwieraniu centralnego z pilota alarmu otwieraja sie tylko drzwi kierowcy a czasem i pozostale zalezy ale najczesciej tylko do kierowcy, zas przy otwieraniu z kluczyka masterem otwieraja sie lepiej niz z pilota slyszalem takze ze w tylnych drzwiach w cordobie powinnny byc silowniczki 6 kg ? Bede wdzieczy za pomoc. POzdrawiam. P.S. gdy otwieram reka mastera to musze pare razy go zamknac i otworzyc zeby reszta silownikow zaskoczyla o co chodzi i zechciala sie otowrzyc.
Prosze o pomoc w kwesti elektrycznych silownikow centralnego zamka, silowniki sa nowe samochod to seat cordoba rocznik 98. Problem wyglada nastepujaco przy otwieraniu centralnego z pilota alarmu otwieraja sie tylko drzwi kierowcy a czasem i pozostale zalezy ale najczesciej tylko do kierowcy, zas przy otwieraniu z kluczyka masterem otwieraja sie lepiej niz z pilota slyszalem takze ze w tylnych drzwiach w cordobie powinnny byc silowniczki 6 kg ? Bede wdzieczy za pomoc. POzdrawiam. P.S. gdy otwieram reka mastera to musze pare razy go zamknac i otworzyc zeby reszta silownikow zaskoczyla o co chodzi i zechciala sie otowrzyc.