Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz Diora WS504 schemat

29 Maj 2004 10:00 2298 6
 • Poziom 11  
  Witam!

  Mam problem z tym wzmacniaczem co w tytule. Uszkodzony mam procesor i nie mogę go nigdzie znaleść. Napewno jest uszkodzony gdyż ma zwarcie na zasilaniu +5V. Jest to SAB 8051. Wiem, że były też inne np. P8752 lub MAB 8052. Procesor 8051 to typówka ale nie ma skąd wziąść programu do niego. Oryginalne i tak są zabezpieczone przed odczytem z tego co wiem. Może któryś z Szanownych Kolegów wie gdzie można zdobyć taki procesor w miarę tanio lub program do niego. Tego drugiego przypuszczam, że nie ma. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 • Poziom 11  
  Dzięki. Wysłałem już emaila z zapytaniem.
 • Poziom 11  
  Odpowiedź przyszła ale niestety nie ma przynajmniej teraz ani procesorów ani programów do nich. Może któryś z szanownych kolegów posiada taki procesor lub program do niego lub uszkodzony wzmacniacz ze sprawnym procesorem lub całą przednią płytką. Chętnie odkupię. Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję.
 • Poziom 17  
  procesory do diory:
  M-M elektronik
  tel. 074 831 14 67
  Dzierżoniów

  zdaje się że po 25 zł
 • Poziom 11  
  Gdy tylko coś się dowiem to napiszę. Mam teraz chociaż odrobinę nadziei, że ten wzmacniacz naprawię.
 • Poziom 11  
  Dzwoniłem do tej firmy i okazało się, że mają jeszcze całą górę tych procesorów. Zamówiłem i czekam. Powinien przyjść już w najbliższych dniach. Cena ich to rzeczywiście 25 zł.