Witam prosiłbym o pare propozyci o wzmacniacz do suba na 190-200w rms 8 ohm pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez Pablo1964:Usunąłem część postu niezgodną z Regulaminem Forum (p.10.9).