Witam,
Poszukuje kogos kto posiada takowy wzmacniacz, chciabym zeby podzielil sie opiniami na jego temat. Ogolnie wiem jak potrafi zagrac Yamaha bo mnialem ich dosc sporo. Ale seria AX wyszla w latach 90 a nie mialem z nia stycznosci. Prosilbym o subiektywne opinie, wzmacniacz podobno dosc ceniony przez audiofili a tak malo o nim w internecie. Kiedys znalazlem o nim dosc interesujacy artykul w gazecie HiFi niemieckiej? "mysli" nie pamietam i nie moge go znalesc a tam byl rozlorzony na łopatki kazdy szczegol tego wzmacniacza... wiem jaka ma moc, wage, pobor pradu z manuala.
Poszukuje kogos kto posiada takowy wzmacniacz, chciabym zeby podzielil sie opiniami na jego temat. Ogolnie wiem jak potrafi zagrac Yamaha bo mnialem ich dosc sporo. Ale seria AX wyszla w latach 90 a nie mialem z nia stycznosci. Prosilbym o subiektywne opinie, wzmacniacz podobno dosc ceniony przez audiofili a tak malo o nim w internecie. Kiedys znalazlem o nim dosc interesujacy artykul w gazecie HiFi niemieckiej? "mysli" nie pamietam i nie moge go znalesc a tam byl rozlorzony na łopatki kazdy szczegol tego wzmacniacza... wiem jaka ma moc, wage, pobor pradu z manuala.