Problem polega na tym ze koles zrobil na nim partycje nie wime jakim programem ale w windowsie najprawdopodobniej Partition Magic i zrobil mi dwie partycje 19 i 59 gbKiedy chcialem zainstalowac win98 to po wlozeniu plytki win98 zrobila mi sie partycja 8 mb jako c i nie moglem tam zainstalowac systemu...
Pozniej chcialem usunac te partycje to cos sie popier****** i pokazywalo mi ze mam tylko 10 gb - kiedy spowrotem podpinalem go do starego twardziela gdzie byl system zainstalowany to komp mi sie wiesza i nic niemoge z tym zrobic ;/
Czy jest jakis program ktory zmiesci sie na dyskietce i bedzie startowal jak podlacze tego nowego twardziela i mi to naprawi
Pls help me !
Pozniej chcialem usunac te partycje to cos sie popier****** i pokazywalo mi ze mam tylko 10 gb - kiedy spowrotem podpinalem go do starego twardziela gdzie byl system zainstalowany to komp mi sie wiesza i nic niemoge z tym zrobic ;/
Czy jest jakis program ktory zmiesci sie na dyskietce i bedzie startowal jak podlacze tego nowego twardziela i mi to naprawi
Pls help me !