Witam użytkowników i proszę o wypowiedź w sprawie "pocącej" się szyby wewnętrznej w tym piekarniku. Czy ten model "tak ma" czy coś z nim nie teges ?
Otóż za każdym razem po wyłączeniu piekarnika na wewnętrznej stronie drzwi na szybie jest rosa, która po czasie skrapla się na dolnej krawędzi piekarnika (jest tam coś na kształt rynienki) i powoduje pęcznienie dna szafki w której się znajduje (piekarnik w zabudowie). Wykonawca mebli twierdzi że to wina wadliwego sprzętu (montowali setki takich kuchni i nic się nie działo), a serwisanci z Whirlpoola na to że meble kiepskie.
Może ja nieumiejętnie
użytkuję, na razie staram się wycierać tą wodę, ale to chyba nie powinno mieć miejsca w sprzęcie tej klasy ?
pozdrawiam st.
Otóż za każdym razem po wyłączeniu piekarnika na wewnętrznej stronie drzwi na szybie jest rosa, która po czasie skrapla się na dolnej krawędzi piekarnika (jest tam coś na kształt rynienki) i powoduje pęcznienie dna szafki w której się znajduje (piekarnik w zabudowie). Wykonawca mebli twierdzi że to wina wadliwego sprzętu (montowali setki takich kuchni i nic się nie działo), a serwisanci z Whirlpoola na to że meble kiepskie.
Może ja nieumiejętnie
pozdrawiam st.