Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagem MC959

27 Gru 2002 14:38 2533 10
  • Poziom 11  
    Witam Wszystkich po Swiętach !Mam problem z telefonem Sagem MC959- po włączeniu zasilania wyświetla wszystko na wyświetlaczu a następnie po kilku sekundach znika wszystko - zostaje tylko podświetlenie !
  • Spec od GSM
    ten sam problem co poniżej eeprom poleciał. W 959 obawiam sie ze jest emulowany we fleszu (nie fizyczna pamiec)
  • Poziom 18  
    To masz problem jak większość z nas :lol: Lepiej sobie odpuścić ! Mnie te telefony prześladują i z napraw może 2 sztuki działają OK :? Nie wiem jak z tym shitem sobie poradzić. Stosowałem solucje już wcześniej tutaj opisywane i bez większych sukcesów :( Daj znać jak Ci cosik się uda ! Pozdrowienia !!!
  • Poziom 26  
    Jeżeli masz egzemplarz z zewnętrznym eeprom (musiałby być bardzo stary z pierwszej serii) to wystarczy tenże eeprom przeprogramować. Jeżelinatomiast masz wersję z emulowanym eepromem (99%) to możesz go wyrzucić, albo sprzedać jak się chętny trafi. Tego telefonu nie naprawiają nawet w autoryzowanych serwisach.
  • Poziom 21  
    no bo poco zrobic normalny telefon jak inni np. motorola czy alcatel jak mozna do srodka na plyte gl. wlutowac chipa DALLASA jaki montowany jest m.inn w immobilajzerach do zabezpicz. pojazdow , oczywiscie zabezpieczenie samochodow takim inteligetnym cudenkiem to tylko mikro wykorzystanie mozliwosci tych pastylek ale sagem musial tam schowac id tego "terminala" ale pamietajmy ze sagem jest liderem elektroniki dla wojsk amerykanskich , podobnie jak alcatel robi satelity telekomunikacyjne ........Przepraszam ze nie na temat ale jak slysze slowo "SAGEM" to mi puszczaja nerwy Pozdrowienia
    P.S. Dla pocieszenia powiem ze jesli chodzi o telefony to najmniej awaryjne sa BRATKI ! ale wcale nie namawiam.
  • Poziom 15  
    Również podpiszę się pod tym że telefony f-my Sagem to jedno wielkie nieporozumienie, ale z tego co sobie przypominam to w motoroli 520 też są podobne układy (DS2401)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    niestety eeprom w 959 (większość przypadków ) jest emulowany we flashu, tylko wymiana flasha wchodzi w rachubę, co do naprawy sagemów :(
  • Spec od GSM
    gorzej jak sie ma 4 chore sagemy na to samo, czyli na flesza tak jak w moim pechowym przypadku hehe...
  • Poziom 21  
    z tego co widze od jakiegos czasu to wszystkie sagemy choruja na to samo , wszystkie z rodziny 9xx
  • Poziom 11  
    Niestety - jest tylko miejsce na płytce,więc chya latarka ! Dzięki za pomoc!
    Zyczę Wszystkim w Nowym Roku 2003 jak najwięcej sukcesów i żadnych porażek na niwie napraw wszelakiego sprzętu.