Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawartość pamięci do Peacocka

07 Lut 2002 17:08 1772 3
  • Poziom 23  
    Poszukuję zawartości pamięci do monitora Peacock o nazwie "ENTRADA 15". Monitor jest 15", pamięć typu 93C66. Procesor ma dziwne oznaczenie: TVM 384600401816 R07 830 12FD. A objawy były ciekawe. Na uszkodzonej pamięci monitor się włączał, ale wciśnięcie któregokolwiek przycisku resetowało procesor (objawiało się to wygaszeniem obrazu i pyknięciem przekaźnika Degaus). Scalak pamięci jest uszkodzony. Przy odczycie wszędzie FF i nie daje się zapisywać. Wymiana na czystą nie dała efektu. Objawy były identyczne, tyle że inna geometria obrazu. Dopiero po zapisaniu pamięci przypadkową zawartością udało mi się monitor uruchomić. Niestety nie działa prawidłowo :sad: Część regulacji ma nieprawidłowy zakres, a wejście do opcji przestawiania języka zawiesza procesor. Bez orginalnej zawartości nie będzie to prawidłowo działać. Jeśli ktoś dysponuje zawartością tej pamięci, to proszę o kontakt.
  • Poziom 19  
    Z tego opisu wynika że jest to Belinea 105035 , miałem dokładnie taki sam objaw (i był taki sam procesor). Jeżeli nie masz do niej programu to daj znać, przyślę Ci.
  • Poziom 23  
    Wiesz? To faktycznie chyba jest Belinea. Takie specyficzne Menu właśnie z Belinei mi się kojarzy. Niestety nie ściągnąłem sobie z niej pamięci. Jeśli mógłbyś , to podeślij mi zawartość na prv. Będę wdzięczny :smile:. Dzięki z góry!
  • Poziom 13  
    Witam
    u mnie leży taki peacock z padniętym trafem. Mam nadzieję, że pamięć nie padła. Rano ją zczytam i Wam podeślę.