Witam fachowców, pytanko jak w temacie.
Pralka 7-letnia Whirlpool AWM 6081 - buczenie przy wypompowywaniu wody.
Przewoziłem po naprawie pralkę Whirlpool AWM 6081 w pozycji leżącej 10 km, czy to możliwe, żeby przez to coś się zepsuło?
Pozycja transportowa (w aucie osobowym) na boku, ale przeciwnym do programatora.
Wydaje mi się, że przed przeprowadzką chodziła cichutko.
Ale nie jestem do końca pewien, bo jestem jej nowym właścicielem i naprawiałem/używałem ją w dużej hali, gdzie była inna akustyka.
Zamieszczam 2 filmiki, ukazujące głośną pracę pralki:
http://marcos777.wrzuta.pl/film/7Ygq8P3pBeh/w...ol_awm_6081_buczenie_przy_wypompowywaniu_wody
http://marcos777.wrzuta.pl/film/0ebhalG3dsJ/w..._awm_6081_buczenie_przy_wypompowywaniu_wody_2
Buczenie to jest ewidentnie zsynchronizowane z wypompowywaniem wody.
Obojętne czy się wiruje, czy nie. Widać też jak w rytm buczenia, podskakuje wąż odpływowy wody.
Pompa pracuje swobodnie, pralka jest odkamieniona, buczy z filtrem i bez.
Pozdrawiam,
Pralka 7-letnia Whirlpool AWM 6081 - buczenie przy wypompowywaniu wody.
Przewoziłem po naprawie pralkę Whirlpool AWM 6081 w pozycji leżącej 10 km, czy to możliwe, żeby przez to coś się zepsuło?
Pozycja transportowa (w aucie osobowym) na boku, ale przeciwnym do programatora.
Wydaje mi się, że przed przeprowadzką chodziła cichutko.
Ale nie jestem do końca pewien, bo jestem jej nowym właścicielem i naprawiałem/używałem ją w dużej hali, gdzie była inna akustyka.
Zamieszczam 2 filmiki, ukazujące głośną pracę pralki:
http://marcos777.wrzuta.pl/film/7Ygq8P3pBeh/w...ol_awm_6081_buczenie_przy_wypompowywaniu_wody
http://marcos777.wrzuta.pl/film/0ebhalG3dsJ/w..._awm_6081_buczenie_przy_wypompowywaniu_wody_2
Buczenie to jest ewidentnie zsynchronizowane z wypompowywaniem wody.
Obojętne czy się wiruje, czy nie. Widać też jak w rytm buczenia, podskakuje wąż odpływowy wody.
Pompa pracuje swobodnie, pralka jest odkamieniona, buczy z filtrem i bez.
Pozdrawiam,