logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Stara lodówka Mińsk 15 M - ile pobiera energii (mocy) ?

grzeniu_pl 31 Sie 2009 20:57 5334 3
REKLAMA
  • #1 6965688
    grzeniu_pl
    Poziom 14  
    Posty: 150
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Witam !

    Jest podejrzenie, że to ustroństwo pobiera mnóstwo energii, stąd duże rachunki za prąd. Ile więc pobiera energii (mocy) ?

    Dzięki z góry.
  • REKLAMA
  • #2 6965733
    ajpier
    Poziom 36  
    Posty: 2961
    Pomógł: 360
    Ocena: 475
    A co na to tabliczka znamionowa. Można także zrobić odczyt z licznika.
  • REKLAMA
  • #3 6965938
    grzeniu_pl
    Poziom 14  
    Posty: 150
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Problem w tym, że ja jestem daleko od tej lodówki. Matka zgłasza mi problem, więc snuję domysły :/
  • #4 6965950
    ajpier
    Poziom 36  
    Posty: 2961
    Pomógł: 360
    Ocena: 475
    Więc poczekamy na konkrety jak lodówka stała będzie koło ciebie. Wróżki na wakacjach.
REKLAMA