Witam, nie jestem elektrykiem, więc nie znam odpowiedzi na to być może łatwe pytanie, ale mnie interesuje. Mianowicie ostatnio stałem pod linią WN słupy były potężne więc to było więcej niż 110 kV i słyszałem buczenie. Dlaczego? Dlaczego słychać taki dźwięk - wokół nie było niczego więc to musiał być dźwięk od kabli