Witam,
Posiadam od lipca b.r. plazmę Samsung 42" model: PS42B430. Z początku nie potrafiłem wyczuć o co chodzi...
W końcu udało mi się ustalić, że po wyłączeniu pilotem plazma dokładnie co do sekundy załącza się po 45 minutach na ok. 3 sekundy po czym wyłącza się i jest spokój.
W tym czasie słychać charakterystyczne załączanie się przekaźników i ich wyłączanie.
Treśc obrazu w tym czasie się nie pojawia, lecz gdy jest ciemno widać pojawiającą się przez chwilę poświatę na całym ekranie.
Poza opisanym zjawiskiem telewizor sprawuje się bez zarzutów, jednak trochę to denerwuje jak człowiek zasypia a tu mu coś 'pstryka'
Czy spotkał się ktoś z takim problemem? Czy tak ma być?
Pozdrawiam.
A.S.
Posiadam od lipca b.r. plazmę Samsung 42" model: PS42B430. Z początku nie potrafiłem wyczuć o co chodzi...
W końcu udało mi się ustalić, że po wyłączeniu pilotem plazma dokładnie co do sekundy załącza się po 45 minutach na ok. 3 sekundy po czym wyłącza się i jest spokój.
W tym czasie słychać charakterystyczne załączanie się przekaźników i ich wyłączanie.
Treśc obrazu w tym czasie się nie pojawia, lecz gdy jest ciemno widać pojawiającą się przez chwilę poświatę na całym ekranie.
Poza opisanym zjawiskiem telewizor sprawuje się bez zarzutów, jednak trochę to denerwuje jak człowiek zasypia a tu mu coś 'pstryka'
Czy spotkał się ktoś z takim problemem? Czy tak ma być?
Pozdrawiam.
A.S.