Witam,
Telewizor po włączeniu pracuje przez 25 sekund i wyłącza się na chwilę po czym ponownie włącza się na 25 sekund i wyłącza. I tak regularnie. Odłączyłem moduły od przetwornicy i tylko zostawiłem podłączenie do płyty głównej. Sytuacja bez zmian. Włącza się i wyłącza co słychać po przekaźnikach. Podejrzewam problem z płytą główną BN41-00982B.
Znalazłem poniższy post lecz nie wiem czy opisuje dokładnie taką samą usterkę: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Jakieś sugestie?
Zabronione jest, publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. Regulamin 3.1.15. [lamer]
Telewizor po włączeniu pracuje przez 25 sekund i wyłącza się na chwilę po czym ponownie włącza się na 25 sekund i wyłącza. I tak regularnie. Odłączyłem moduły od przetwornicy i tylko zostawiłem podłączenie do płyty głównej. Sytuacja bez zmian. Włącza się i wyłącza co słychać po przekaźnikach. Podejrzewam problem z płytą główną BN41-00982B.
Znalazłem poniższy post lecz nie wiem czy opisuje dokładnie taką samą usterkę: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Jakieś sugestie?
Zabronione jest, publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. Regulamin 3.1.15. [lamer]