Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv7 - jak podłączyć Cyfrowy Polsat?

13 Paź 2009 07:22 5797 17
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 31  
    To gościu zrobił cie w bambuko bo ten model nie ma karty tv a co za tym idzie wejścia video. Wiec muszisz sie zastosować do rad (avatar) i po problemie.

A co koledze chodzi z tym pytaniem - czy nie darady jakoś to połaczyć bez włączania komputera?
  • Poziom 2  
    da się i do samego monitora - kup tuner mediatech MT4157 lub poszukaj na allegro w kategorii tunery TV hasła: lcd tv box. Jest jeszcze jedno fajne rozwiązanie: Kup tuner HAVA podłączysz tuner polsatu do tego tunera a na laptopie instalujesz tylko program do oglądania TV wszystko przesyłane jest przez sieć. Działa miodzio. Jak działa i kontakt do firmy która tym handluje znajdziesz po wpisaniu w googlach hasła: DIGIHOME HAVA
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Qwerty_07 napisał:
    Kupiłem tuner z aukcji numer 805984494 . I nie pasuje do mojego wejścia PCMIA. W moim laptopie jest węższe.

A nie kupiłeś przypadkiem tunera na PCMCIA?
  • Poziom 31  
    Tak kupił PCMCIA 32bit a jego notenbook obsługuje Express Card/54 więc napewno nie bedzie pasowało.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Qwerty_07 napisał:
    Ale jak go kupowałem to gość mówił że ma PCMCIA .

1. Oznacza to, że kupowałeś od faceta który nie zna się na tym, co sprzedaje, albo twierdząco odpowiedział na Twoje pytanie, żebyś był zadowolony;
    2. Kupujesz laptopa nie znając jego konfiguracji? Kupujesz laptopa nie wiedząc co masz od niego oczekiwać?
  • Warunkowo odblokowany
    Witam trzeba chyba dekoder z wyjściem hdmi wtedy będziesz miał komunikacje lapka z polsatem
  • Poziom 31  
    A wogóle to zapomnij że tak podłaczysz. O HDMI też bo to są wyjścia. Nie wiesz czasami gdzie wciszniesz karte dekodującą? owszem może są takie na lptopa ale cena kosmos.
  • Poziom 19  
    np SkyStar USB HD CI plus CI i karta polsatu