Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP Pavilion dv5 1160ew - nie da się skalibrować kierownicy

mtmpaco 13 Oct 2009 22:50 1005 0
    mtmpaco
    Level 1  
    Witam! Od 2 tygodni borykam się z dziwnym problemem dotyczącym kierownicy Tracer speed driver pro (wiem ze to dziadostwo ale prosze mi o tym nie przypominac). Problem dotyczy jej kalibracji a dokladniej latającego krzyżyka we wszystkie strony gdy tylko ruszę kołem kierownicy w prawo lub w lewo, tak samo jest z gazem i hamulcem. Powoduje to ze nie da sie jej skalibrowac.
    Moj system operacyjny to XP sp3 przedtem mialem viste i kierownica dzialala pieknie (o ile mozna sie tak wyrazic o tym modelu)

sterowniki mam orginalne z plyty dolączonej wgrywalem juz chyba 30 razy sciagalem z internetu podobne nie przynioslo efektu.

porty USB - na wszystkich 4 jakie posiadal problem sie nie rozwiazuje

inne komputery a bylo ich trzy kazdy na innym windowsie win xp, vista oraz 7 przyjmuja kierownice bez porblemow i kierownica dziala ok - czyli najwazniejsze jest sprawna! oprocz tego kierownica dziala bez sterownikow na win xp i viscie.

Moj komp to hp pavilion dv5 1160ew orginalnie byl z vista lecz nie wytrzymalem nerwowo i pomimo ciezko dostepnych sterownikow do XP zdecydowalem sie na ten system. Wiem ze moze to byc problem zwiazany z windowsem XP którego nie powinno byc na tym kompie (HP wspiera najnowsze windowsy a o XP juz zapomnieli) ale mam zbyt wiele cennych rzeczy na dysku zeby pozwalac sobie na formata i instalacjie innego windowsa. Błagam pomuzcie mi moze macie jakies pomysły co z tym zrobic.

Powiem jeszcze ze sprawdzalem czy pad dziala poprawnie w menu kalibracji i wszystko z nim jest ok nawet bez sterów.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo