Cześć!!
Właśnie zbudowałem układ który wysyła pewne dane do komputera, ale zanim napisze program do PC chcialbym odczytac je za pomoca czegos do podgladania transmisji rs-232. Program ten moze otwierac port COM. Czy mozeci mi cos polecic?
Właśnie zbudowałem układ który wysyła pewne dane do komputera, ale zanim napisze program do PC chcialbym odczytac je za pomoca czegos do podgladania transmisji rs-232. Program ten moze otwierac port COM. Czy mozeci mi cos polecic?