Witam,
niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem VW T3 Multivan. Obecnie śmiga tam silnik 1.6 TD, ale chciałbym w najbliższym czasie zamontować 1.9 TD(i).
I tu moje pytanie: czy ktoś ma namiary na warsztat/osobę, która mogłaby się taką czynnością zająć? Nie znam się na tych operacjach, więc chciałbym oddać to autko komuś na określony czas i odebrać je ze zmienionym silnikiem.
byłbym wdzięczny za informację, dzięki i pozdrawiam!
niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem VW T3 Multivan. Obecnie śmiga tam silnik 1.6 TD, ale chciałbym w najbliższym czasie zamontować 1.9 TD(i).
I tu moje pytanie: czy ktoś ma namiary na warsztat/osobę, która mogłaby się taką czynnością zająć? Nie znam się na tych operacjach, więc chciałbym oddać to autko komuś na określony czas i odebrać je ze zmienionym silnikiem.
byłbym wdzięczny za informację, dzięki i pozdrawiam!