Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SB audigy podłączenie gniazd słuchawek i mikrofonu

16 Paź 2009 13:13 2741 6
  • Poziom 9  
    witam
    mam sb audigy, jak na zdjęciu.
    Chciałbym podłączyć do tej karty gniazda mikrofonu oraz słuchawek które mam w obudowie.
    Znalazłem instrukcje podłączenia ale dotyczą one gniazda w które moja karta nie jest niestety wyposażona. Czy jest możliwość podłączenia tych gniazd pod złącze ext? zaznaczyłem je na zdjęciu.
    SB audigy podłączenie gniazd słuchawek i mikrofonu
  • Poziom 9  
    no właśnie... w słuchawkach tylko szum... a sam panel mało dostępny
  • Poziom 38  
    wojtas29 napisał:
    no właśnie... w słuchawkach tylko szum...

Ratuje tylko przedni panel creative.
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Niekoniecznie można zastosować taki chwyt - ja taki przypadek miałem kiedyś w swojej obudowie, która fakt miała fabryczną zaślepkę (tzw. śledzia) z otworem i kabelki od panelu przedniego obudowy przeciągało się przez ten otwór i łączyło do gniazdek mini-Jack na karcie dźwiękowej.
  • Poziom 38  
    Mariopi napisał:
    Niekoniecznie można zastosować taki chwyt - ja taki przypadek miałem kiedyś w swojej obudowie, która fakt miała fabryczną zaślepkę (tzw. śledzia) z otworem i kabelki od panelu przedniego obudowy przeciągało się przez ten otwór i łączyło do gniazdek mini-Jack na karcie dźwiękowej.

Wiem o czym piszesz, ale ty miałeś przewody zakończone dżekiem kolega ma wtyczki przystosowane do goldpinów, można przylutować dźeki i zrobić taki myk o jakim piszesz.
  • Poziom 16  
    Zaznaczone piny są do firmowego panelu, bardziej prawdopodobna jest opcja tych pinów bliżej procesora.