Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

adaptacja używanego kluczyka focus mk1

emilio11 18 Oct 2009 21:57 5636 4
    emilio11
    Level 10  
    Witam, mam problem z kluczykiem w focusie 2003r. Mam tylko jeden kluczyk, bez sterowania centralnym zamkiem. Chce dokupic uzywany kluczyk i go doszlifowac, pozostaje tylko kwestia immo. Czy da sie z tym cos zrobic? tak zebym mogł odpalac samochod tym kluczykiem, zamykac i otwierac centralny zamek? Z góry dziekuje za pomoc
    Pa7aK
    Level 14  
    Uzywany kluczyKluczyk + grot.

Z programowaniem pilota nie powinno byc klopotu, ale z immo sobie juz raczej nie poradzisz.
    emilio11
    Level 10  
    Ale chcialbm spróbować, bo jestem blacharzem lakiernikiem, sila rzeczy znam sie troche na autach. Momi to nie robilem takich operacji, wiec nowe doświadczenie wskazane.
    Solo
    Level 21  
    Więc nie pozostaje Ci nic innego jak kupić któryś z testerów ADE do wkodowania immo do samochodu, bagatela drobne 12 000 PLN za najtańszy egzemplarz z tokenami, ewentualnie prawie jak za darmo, bo w okolicy 5 000 kopiarke transponderów która skopiuje transponder z tego klucza który teraz odpala auto.

Jakaś straszna moda teraz nastała, wszyscy chcą klucze dorabiać ... :-)
    narcyz6913
    Level 11  
    ja nie wiem wszyscy straszą tym całym kodowaniem! a ja ci powiem co ja zrobiłem miałem co prawda dwa kluczyki z których jeden złamałem kupiłem więc centralkę ze scyzorykiem dałem grot do doskrobania a ze złamanego kluczyka wyjąłem delikatnie transponder i przełożyłem do mojego scyzoryka w takiej pozycji w jakiej był włożony w oryginalny kluczyk ! i hula jak należy! Ot cała masakra
    a jeśli chodzi o kodowanie oryginalnego pilota to na elektrodzie już był taki temat znajdziesz sobie! A jakby co to napisz!