Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

własne forum z możliwością dodawania załączników

19 Paź 2009 12:23 2240 7
  • Poziom 12  
    Poszukuję serwisu umożliwiającego założenie własnego forum dyskusyjnego który umożliwi użytkownikom dodawanie załączników do postów. Możliwie jak najwiecej miejsca na załączniki (wiem, że można wgrac na serwisy hostujące pliki a na forum tylko podac linki, ale chce to uzytkownikom maxymalnie uproscic), najlepiej przy braku agresywnych reklam.
  • Poziom 12  
    Potrzebuję założyć forum grupy wykładowej z uczelni. Interesuje mnie bezpłatny serwis, mozliwie brak agresywnych reklam i miejsce na załączniki (skany, notatki itp.) Forum najlepiej w technologi phpbb.
  • Poziom 14  
    Pobierasz skrypt, szukasz serwera który obsługuje bazę danych jest trochę darmowych np. elektroda oferuje darmowy serwer dla urzyktownika ... konfigurujesz program i używasz :)
  • Poziom 40  
    A po co komu oficjalne forum ? Takie pewnie ma sama uczelnia tylko ze nikt z niego nie korzysta i nikt o nim nawet nie wie.

squix a może takie forum już jest tylko jeszcze o nim nie wiesz ?
    U nas były chyba ze 4 tylko 3 z nich miały po kilku userów (aż się zarejestrował ktoś kto napisał gdzie jest prawdziwe forum).

Możesz spytać czy ktoś z ludzi z grupy nie ma możliwości fizycznych wrzucenia takiego forum gdzieś.
    Możesz tez zrobić ściepę po kilka zł zależy ile was tam jest. A za rok ściepę zrobić rok niżej za umożliwienie dostępu rokowi do pikowani ale ten model może się łatwo przewrócić. Jeszce jest kwestia tego co to jest grupa wykładowa ? rocznik cześć roku czy jakaś grupa na jakimś przedmiocie interdyscyplinarnym np filozofia. Najlepiej takie fora wychodzą na poziomie roku. Na poziomie jakiegoś przedmiotu to pewne nie wyjdzie.
  • Poziom 43  
    na uczelniach jest niesamowity bałagan jeśli chodzi o tworzenie kont, poddomeny. Niech przykładem będzie Uniwersytet Śląski. Mają kilka poddomen, kilka serwerów poczty, kilkanaście serwisów, w każdym trzeba się od nowa rejestrować żeby coś wskórać. Często strona główna nie działa z powodu przeciążenia.
  • Poziom 1  
    A ja polecam serwis www.fora4you.pl, dzięki niemu postawiłem dosyć dobre forum o grach mmorpg, posiada dużą baze szablonów, ponad 100 możliwych domen, szybkie serwery i wiele innych opcji !