Witam
Proszę o sprawdzenie schematu pod kątem poprawności połączeń i dobranych wartości rezystorów:
Układ chcę wykorzystać do budowy mikroprocesorowego sterownika oświetlenia z opcją ściemniania poprzez fazową regulację mocy. Czy wyrysowany wyżej schemat jest poprawny? A jak nie, to co należy dodać lub zmienić?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Proszę o sprawdzenie schematu pod kątem poprawności połączeń i dobranych wartości rezystorów:
Układ chcę wykorzystać do budowy mikroprocesorowego sterownika oświetlenia z opcją ściemniania poprzez fazową regulację mocy. Czy wyrysowany wyżej schemat jest poprawny? A jak nie, to co należy dodać lub zmienić?
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam