Witam. Mam problem z radiem blaupunkt man CD24V. Pierwsze maje pytanie to czy to radio posiada kod zabezpieczający? Radio nie chce się włączyć, wyświetlacz się podświetla i nic więcej. Bardzo proszę o pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam