Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 6010- problem z kartą (Cyfra + )

04 Lis 2009 22:46 2375 5
  • Poziom 9  
    Witam!

Wiąże się z takim problemem. Zakupiłem tuner (Philips 6010) wszystko podłączam tak jak należy wkładam orginalną kartę cyfry + i dalej odbieram tylko te darmowe kanały co można odbierać bez karty. Problem wiąże się chyba z oprogramowaniem (softem ?) bo menu w tym tunerze wygląda jak z Cyfrowego Polsatu poprzedni właściciel odbierał na nim Polsat.

Proszę was o wytłumaczenie mi jak wgrać nawego softa jutro kupię potrzebny kabel (to ma być COM i USB jak się nie mylę tak ?) tylko nie mam zielonego pojęcia jak i co mam dalej robić po podłączeniu dekodera do komputera. Pokierujcie .

Przepraszam jak taki post był gdzieś już na forum ale niestety nie znalazłem...
  • Pomocny post
    Moderator na urlopie...
    wpisz w google programowanie 6010. Jest jasno opisane.
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Jak juz cos poczytasz to się dowiesz, że na 99% musisz zmienić oprogranowanie w tunerze, w zasadzie dzisiaj najlepiej na oryginalne czyli soft 5.20.

Ten 1% to mozliwy uszkodzony czytnik kart ( po ingerncji w środku z blokerem, lub przetaktowaniem do starej Fun-ki) albo nieaktywna Twoja karta ;-)

pozdr.
  • Poziom 9  
    markusz napisał:
    Jak juz cos poczytasz to się dowiesz, że na 99% musisz zmienić oprogranowanie w tunerze, w zasadzie dzisiaj najlepiej na oryginalne czyli soft 5.20.

Ten 1% to mozliwy uszkodzony czytnik kart ( po ingerncji w środku z blokerem, lub przetaktowaniem do starej Fun-ki) albo nieaktywna Twoja karta ;-)

pozdr.

do tego to i ja doszedlem tylko jak zmienic i skad pobrac te oprogramowanie..