Dzien dobry.
Mam Neostrade 1000/256 ,niebawem konczy mi sie umowa.
Chce zmienic dostawce z powodu zbyt małego UPLOAD-u w tepsie.(wysłanie 100MB zdjęc do Fotojoker-a graniczy z cudem)Tespa dopiero przy 6MB daje upload 512,ale wtedy cena jest juz nie do przyjecia
Czy ktos orientuje sie czy są dostawcy,którzy na kablach tepsy oferują lepsze parametry łącza?
Mieszkam w centrum Katowic,Interesuje mnie 1/05 lub 2/1.
Pozdrawiam
Mam Neostrade 1000/256 ,niebawem konczy mi sie umowa.
Chce zmienic dostawce z powodu zbyt małego UPLOAD-u w tepsie.(wysłanie 100MB zdjęc do Fotojoker-a graniczy z cudem)Tespa dopiero przy 6MB daje upload 512,ale wtedy cena jest juz nie do przyjecia
Czy ktos orientuje sie czy są dostawcy,którzy na kablach tepsy oferują lepsze parametry łącza?
Mieszkam w centrum Katowic,Interesuje mnie 1/05 lub 2/1.
Pozdrawiam