Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt CD 300-OPEL Corsa B

kiuik 08 Lis 2009 13:01 1743 2
  • #1 08 Lis 2009 13:01
    kiuik
    Poziom 10  

Witam radyjko jak w temacie, stwarza parę problemów więc podam je w jednym temacie.Jest problem z CD wrzucę płytę jakoś tam gra, gdy chce przełączyć na radio(nie wiem czy dobrze to robię bo mam od nie dawna ten sprzęt) wciskam ten przycisk do wyjazdu płytki włącza się radio a płytką tak mieli i mieli że szkoda gadać!jakby miał problem z jej wysunięciem.czasem coś tam wsunę w miejsce cd i dopiero wypluje płytkę inaczej nie chce:(.Następny problem to z radiem fatalnie gra, czasem w ogóle nie potrafi znaleźć stacji, nie wiem czy to wina radyjka czy może anteny?gdzie szukać przyczyny?Jeżeli nie dam sobie rady z tymi problemami myśle o wrzuceniu innego radyjka i z tym się wiąże kolejny problem czy da się jakoś łatwo skonfigurować wyświetlacz z jakimś nowym radyjkiem czy zdecydowanie dać sobie spokój z tym wyświetlaczem bo jak wiadomo każde radyjko ma swój wyświetlacz.\
    z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam

0 2
  • #2 08 Lis 2009 19:15
    djlj24
    Spec od car audio

Ten model ma stary typ mechanizmu CD Blaupunkta. Jest to mechanizm bardzo kapryśny, wystarczy małe zanieczyszczenie styków informujących o położeniu płyty i zaczyna się warczenie ze stukaniem. Czasem wystarczy oczyścić same styki, czasem naprawdę trzeba się namęczyć aby to doprowadzić do użytku.

0
  • #3 08 Lis 2009 20:18
    mister_j
    Poziom 22  

Kolega djlj24 odpowiedział na problem z CD. Jeżeli chodzi o odbiór radia to najprostszy sposób. Podłącz do gniazda antenowego, kawałek drutu (20-50cm długi). Jeżeli będzie lepiej wyszukiwało stacje niż na antenie dachowej to masz odpowiedź. Pzdr

0
  Szukaj w 5mln produktów