Jak w temacie. Potrzebuje wsad do pamięci 93c46. Chodzi o to że dostałem radyjko od znajomego ale nie było tam eepromka, ale znalazłem już taki jak tam ma być czyli 93c46 i teraz trzeba go tylko napełnić odpowiednim binem, jeżeli wie ktoś z sznownych kolegów co jeszcze oznacza komunikat na wyświetlaczu Err 01, bo coś mi się wydaje że chyba chodzi o pamięć ale nie jestem pewien:)