logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wsad do pamięci 93c46 dla radia Maxon SX 435 i komunikat Err 01

Andreas112 29 Cze 2004 10:01 1436 5
REKLAMA
  • #1 717071
    Andreas112
    Poziom 12  
    Posty: 87
    Ocena: 21
    Jak w temacie. Potrzebuje wsad do pamięci 93c46. Chodzi o to że dostałem radyjko od znajomego ale nie było tam eepromka, ale znalazłem już taki jak tam ma być czyli 93c46 i teraz trzeba go tylko napełnić odpowiednim binem, jeżeli wie ktoś z sznownych kolegów co jeszcze oznacza komunikat na wyświetlaczu Err 01, bo coś mi się wydaje że chyba chodzi o pamięć ale nie jestem pewien:)
  • REKLAMA
  • #2 717773
    generator
    Poziom 20  
    Posty: 498
    Pomógł: 28
    Ocena: 32
    Napisz coś więcej o tym radiu ,jaka częt. jaki procesor oraz czy masz program do niego ?.
  • REKLAMA
  • #3 717989
    Andreas112
    Poziom 12  
    Posty: 87
    Ocena: 21
    jest to maxon z taxi i prawdopodobnie chodził na 300-400mhz ale chodzi mi tylko o wsad do eepromu i ewentualnie instrukcje,serwisówke albo liste błędów
  • REKLAMA
  • #4 718164
    generator
    Poziom 20  
    Posty: 498
    Pomógł: 28
    Ocena: 32
    Jest to zapewne radio z 300...mhz i nie bedzie ci chodziło na 70-tke nawet jak bedziesz miał właściwego eproma ponieważ należy zrobić jeszcze kilka zmian w układzie el. radia jeśli potrafisz to wykonać ( el. SMD ) to mogę ci pomóc.
  • REKLAMA
  • #5 718913
    Andreas112
    Poziom 12  
    Posty: 87
    Ocena: 21
    GENERATOR napisał:
    Jest to zapewne radio z 300...mhz i nie bedzie ci chodziło na 70-tke nawet jak bedziesz miał właściwego eproma ponieważ należy zrobić jeszcze kilka zmian w układzie el. radia jeśli potrafisz to wykonać ( el. SMD ) to mogę ci pomóc.


    Myśle że dam sobie rade z małą przeróbką. Bo chodzi ci o przerobienie syntezy jak sie domyślam? Jeżeli mógłbyś pomóc to będe ci bardzo wdzięczny.
  • #6 720435
    green33
    Poziom 31  
    Posty: 1740
    Pomógł: 131
    Ocena: 97
    Nie tylko syntezy, ale całego odbiornika do pierwszego mieszacza... nadajnika prawie całego...

    Bez min. ZPFMa 3 i innych przyrządów nie dasz rady...

    Pozdrawiam Green
REKLAMA