#1 719158 30 Cze 2004 11:53 Nussi Nussi Poziom 15 Posty: 203 Ocena: 48 Autor tematu Post #1 719158 30 Cze 2004 11:53 Potrzebny wsad do pamięci 93LC66 do satelity analogowej Skymaster XL15. Za pomoc z góry dzięki.
#2 719334 30 Cze 2004 13:44 Michał2 Michał2 Poziom 26 Posty: 1111 Pomógł: 25 Ocena: 7 Pomocny post? (0) Post #2 719334 30 Cze 2004 13:44 Wysłałem go do bazy wsadów pamięci. http://wsady.elektroda.net/
#3 719344 30 Cze 2004 13:49 Nussi Nussi Poziom 15 Posty: 203 Ocena: 48 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 719344 30 Cze 2004 13:49 Dzięki