Witam,
mój problem polega na tym,że kontrolka świec żarowych świeci słabiej niż zazwyczaj i do tego nie gaśnie, co za tym idzie nie mogę odpalić samochodu...naładowałem akumulator ,ale nic to nie dało...kiedyś już parę razy tak się robiło,ale po doładowaniu akumulatora było ok...teraz i to nie pomogło!! kilka razy zdarzyło się ,że jak przekręciłem kluczyk do zapłonu to było słychać jakieś pykania(kilka razy jak przy zwieraniu) po lewej stronie kierownicy pod plastikami ,ale wtedy nigdy nie było problemu z kontrolką świec.W czym problem i co najpierw sprawdzić????
dzięki za odpowiedź
mój problem polega na tym,że kontrolka świec żarowych świeci słabiej niż zazwyczaj i do tego nie gaśnie, co za tym idzie nie mogę odpalić samochodu...naładowałem akumulator ,ale nic to nie dało...kiedyś już parę razy tak się robiło,ale po doładowaniu akumulatora było ok...teraz i to nie pomogło!! kilka razy zdarzyło się ,że jak przekręciłem kluczyk do zapłonu to było słychać jakieś pykania(kilka razy jak przy zwieraniu) po lewej stronie kierownicy pod plastikami ,ale wtedy nigdy nie było problemu z kontrolką świec.W czym problem i co najpierw sprawdzić????
dzięki za odpowiedź