Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera canon mv700 jak przegrywać filmy na laptopa

mirek honda 23 Nov 2009 22:00 17406 1
    mirek honda
    Level 2  
    Mam kamerę canon mv700,do tej pory dawałem do przegrywania na dvd firmie ale coś mnie podkusiło by robić to we własnym zakresie.Kupiłem kartę Fire Wire bo w moim laptopie nie ma wejścia by połączyć kamerę bezpośrednio uruchomiłem program windows mowie maker dałem odtwarzanie w kamerze i nic się nie dzieje,nagrany film idzie bo widać w wizjerze a w kompie cisza,nie widzi kamery.Mam pytanie czy w kamerze trzeba uruchomić jakiś system wysyłania sygnału z dv,czy to może jest problem w laptopie bo tylko wszystko podłączyłem bez wgrywania jakichś oprogramowań czy sterowników.Już się noszę z zamiarem oddania tej karty FireWire bo kosztowała 140zł w Media Markt a za tą kwotę to firma przegra mi kupę filmów,tylko kłopot z tymi co są igraszki z żoną bo nie chcę się później oglądać w internecie.Może któryś z kolegów ma doświadczenie w przegrywaniu filmów na kompa?Cenna będzie każda wskazówka.Może ktoś jest z okolic Rzeszowa to by mi bezpośrednio pomógł ustalić czy wina leży po stronie kamery czy reszty?Pozdrawiam Mirek
    ziomus90210
    Level 35  
    Nie w kamerze tylko w komputerze musisz właczyć program do przechwytywania wideo Move maker chyba nie potrafi