#1 6304 12 Lut 2002 09:25 sj28 sj28 Poziom 15 Posty: 199 Pomógł: 7 Ocena: 14 Autor tematu Post #1 6304 12 Lut 2002 09:25 szukam schematu polaczenia przystawki gitary elektrycznej
#2 6371 12 Lut 2002 23:55 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #2 6371 12 Lut 2002 23:55 o jaką Ci chodzi przystawkę?powiedz coś dokładniej...
#3 6403 13 Lut 2002 09:26 sj28 sj28 Poziom 15 Posty: 199 Pomógł: 7 Ocena: 14 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 6403 13 Lut 2002 09:26 Chodzi o układ elektryczny zamontowany w gitarze ( niestety nie znam ani typu ani producenta przystawki ). Ma on m. in. posiadać potencjometr poziomu i barwy oraz przełącznik
#4 6441 13 Lut 2002 19:49 Konto nie istnieje Konto nie istnieje Konto nie istnieje Post #4 6441 13 Lut 2002 19:49 poczekaj dzień odrysuję z mojej gitary pozdrufka
#5 9210 13 Mar 2002 09:57 sj28 sj28 Poziom 15 Posty: 199 Pomógł: 7 Ocena: 14 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 9210 13 Mar 2002 09:57 Jesli nie sprawi to klopotow to przeslij ten schemat. dzieki