od jakiegos czasu (tydzien) obraz na sekunde przygasał, i wracla do normy. przy wlanczaniu i wylanczaniu monitora bylo slychac takie charakterystyczne "skwierczenie", "przeskawianie".. podobny odgłos jak przy powstawaniu iskry... dzis rano wlanczam kompa...i czarno.. nic nie pomoglo btw. wie kots gdzie w krakowie jest jakis dobry serwis monitorów??