logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

MZ 250 - Dlaczego sprzęgło nie działa mimo napiętej linki?

ostry89 01 Gru 2009 08:53 6917 8
REKLAMA
  • #1 7330823
    ostry89
    Poziom 10  
    Posty: 33
    Ocena: 14
    Witam.

    Mam problem ze sprzęgłem w mz 250 w ogóle nie wysprzęgla, ładnie wszystko odbija, linka niby dociąga ale nie wysprzegla i nie wiem co to może być.
    Proszę o pomoc.
    Z góry dziekuje.
  • REKLAMA
  • #2 7330835
    wwwsokol
    Poziom 24  
    Posty: 894
    Pomógł: 45
    Ocena: 179
    Tak z dnia na dzień przestało wysprzęglac, czy coś z nim robiłeś?
  • REKLAMA
  • #3 7331261
    ostry89
    Poziom 10  
    Posty: 33
    Ocena: 14
    wlasnie tak z dnia na dzien i sam sie zdziwilem bo wszystko bylo ok i nagle trach i nie ma sprzegla i sam zglupialem i dlatego prosze o pomoc
  • #4 7331289
    robokop
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 29412
    Pomógł: 1763
    Ocena: 6362
    Nie wysprzęgla, tzn. ? Nie można wrzucić z biegu, bo zgrzyta, czy wogóle nie można ruszyć z miejsca, bo biegi zginęły ?
  • REKLAMA
  • #5 7331312
    ostry89
    Poziom 10  
    Posty: 33
    Ocena: 14
    Biegi są wszystkie, z nimi nie ma problemów tylko tak jak mówisz, nie wrzuci biegu bo zgrzyta albo od razu jedzie jak się wrzuci.
  • REKLAMA
  • #7 7331465
    ostry89
    Poziom 10  
    Posty: 33
    Ocena: 14
    cały kosz sprzeglowy i tarcze??
  • #8 7331474
    robokop
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 29412
    Pomógł: 1763
    Ocena: 6362
    Co "cały kosz sprzeglowy i tarcze??" ? Wiesz jak tam się reguluje sprzęgło ? Pod małym dekielkiem, na 4 śrubkach masz tarczkę regulacji napięcia dźwigienki sprzęgła.
    MZ 250 - Dlaczego sprzęgło nie działa mimo napiętej linki?
  • #9 7339083
    ostry89
    Poziom 10  
    Posty: 33
    Ocena: 14
    Wszystko ok z regulacją, dzięki za pomoc, okazało się ze to tarcze były poklejone i dlatego nie było sprzęgła :D

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z działaniem sprzęgła w motocyklu MZ 250, które przestało wysprzęglać mimo napiętej linki. Po wymianie informacji, okazało się, że problemem były poklejone tarcze sprzęgła, co uniemożliwiało prawidłowe działanie. Użytkownicy zasugerowali sprawdzenie regulacji sprzęgła pod dekielkiem oraz zwrócili uwagę na możliwość uszkodzenia kosza sprzęgłowego.
REKLAMA