Witam.
Mam problem ze sprzęgłem w mz 250 w ogóle nie wysprzęgla, ładnie wszystko odbija, linka niby dociąga ale nie wysprzegla i nie wiem co to może być.
Proszę o pomoc.
Z góry dziekuje.
Mam problem ze sprzęgłem w mz 250 w ogóle nie wysprzęgla, ładnie wszystko odbija, linka niby dociąga ale nie wysprzegla i nie wiem co to może być.
Proszę o pomoc.
Z góry dziekuje.