Witam,mam nadzieje ,ze wam Forumowicza jako jedynym uda sie pomoc mi w konfiguracji MT.Nie moge znalesc w internecie jasnej instrukcji konfiguracji MT od podstaw dla osoby ,ktora nie ma najmniejszego pojecia na ten temat- to jest tak jakbyscie mieli nauczyc konfiguracji MT stara babcie lub dziadka z ulicy-slowem sytuacja beznadziejna.Mam nadzieje ,ze krok po kroku ,zaczynajac od najprostrzych kwestii typu stworzenie nowych interface-ow oraz bridgow.Poprostu dostalem za zadanie skonfigurowac MT w domu pod siec radiowa...z gory dziekuje za pomoc -mam nadzieje ,ze bede mogl sie w jakis sposob odwdzieczyc-bardzo wazne- musze sie tego nauczyc dzis:]! Z gory dzieki za kazda pomoc...
PS.Przeszukalem siec i ciezko cos znalesc na moim (niskim ) poziomie:]
PS.Przeszukalem siec i ciezko cos znalesc na moim (niskim ) poziomie:]