Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Smart GPS SG320 - brak mapy

foldback 05 Gru 2009 21:36 5446 6
  • #1 05 Gru 2009 21:36
    foldback
    Poziom 29  

Witam
    Nawigacja uruchamia się normalnie, jednak po załadowaniu widoczny jest przycisk Start, dalej nie można nigdzie przejść(słychać tylko klikanie po wybraniu wspomnianego przycisku). Podejrzewam, że uszkodzeniu uległa zawartość pamięci FLASH.
    Ma ktoś może dostęp do fabrycznej zawartości pamięci.

0 6
  • #2 07 Gru 2009 15:39
    Pontikos
    Poziom 38  

Jesli nie posiadasz plyty CD z backupem mapy (powinna byc dodawana do sprzedawanego GPS), powinienes zwrocic sie do sprzedawcy o udostepnienie takiego backupu - kupujac legalnie nawigacje, nabywasz tez prawa licencyjne do mapy ,a Sprzedawaca/Producent w takim wypadku jest zobowiazany do dostarczenia kopii zapasowej nieodplatnie, lub naprawy.

Mozliwoscia pozaformalna jest po prostu odblokowanie urzadzenia i wgranie mapy z prawdziwego zdarzenia (Automapa XL), a nie zabawki-reklamowki, jaka jest MapaMap, zwalaszcza w wersji Easy ;)

0
  • #3 07 Gru 2009 18:24
    foldback
    Poziom 29  

Urządzenie jest już po gwarancji i niestety nie mam dostępu do tej mapy. Odblokować nie mogę - musi być niestety to, co było fabrycznie. Wiec, jeśli ktoś ma ten fabryczny backup bardzo bym prosił o pomoc.

0
  • #4 08 Gru 2009 12:40
    Pontikos
    Poziom 38  

Zastanawia mnie kwestia tego "Odblokować nie mogę"

Mam to rozumiec jako NIE CHCE czy jako NIE POTRAFIE?

niemniej, jesli "nie mozesz", moge udostepnic backup z tego modelu urzadzenia, jednak bez mapy, na ktora wymagana jest lkicencja.

0
  • #5 09 Gru 2009 10:38
    foldback
    Poziom 29  

Bardzo proszę o przesłanie. email: foldback(małpa)o2.pl

0
  • #7 11 Gru 2009 22:02
    foldback
    Poziom 29  

Uszkodzeniu uległ adapter karty micro SD na mini SD zwarte piny stąd te wszystkie problemy (wymiana na nowy), uszkodziła się mapa na karcie. Przywróciłem backup SG320, wgrałem na kartę Automapę ze strony producenta, licencja była na obudowie karty. Zmieniłem wpis w pliku autorun Smarta na
    \SDMMC\MobileNavigator\MobileNavigator.exe
    Nawigacja działa.

0