Witam Wszystkich!
Mam problem z zasilaczem w tym sprzęcie. Uszkodzona była strona pierwtna przetwonicy. Wymieniłem Q101, Q102, cztery diody MA165, R105
i transoptor. Przetwornica nie startuje
Nie jestem pewien co do Q102 (2SD1458), jaki zastosować zamiennik?
Może ktoś ma jakieś doswiadczenia w tym temacie.
______________
Pozdrawiam...
Mam problem z zasilaczem w tym sprzęcie. Uszkodzona była strona pierwtna przetwonicy. Wymieniłem Q101, Q102, cztery diody MA165, R105
i transoptor. Przetwornica nie startuje
Nie jestem pewien co do Q102 (2SD1458), jaki zastosować zamiennik?
Może ktoś ma jakieś doswiadczenia w tym temacie.
______________
Pozdrawiam...