Witam wszystkich na forum!!
Mam pytanie-czy jest jakas mozliwosc odblokowac TV-ik.Wlasciciel bawil sie pilocikiem i zablokowal sobie telewizorek,teraz po wlaczeniu wyswietla tylko kluczyk i trzy miejsca na wpisanie kodu.W jaki sposob mozna to odblokowac??Prosze o pomoc.Z gory dziekuje!!
Mam pytanie-czy jest jakas mozliwosc odblokowac TV-ik.Wlasciciel bawil sie pilocikiem i zablokowal sobie telewizorek,teraz po wlaczeniu wyswietla tylko kluczyk i trzy miejsca na wpisanie kodu.W jaki sposob mozna to odblokowac??Prosze o pomoc.Z gory dziekuje!!