Witam.
Mój problem polega na zablokowanym kodzie.
Po naprawie przetwornicy. Telewizor włącza się. Pojawia się klucz do podania kodu. Nie reaguje na wprowadzenie kodu wprowadzonego przed awarią TV, nie pomaga również kasowanie kodu z pilota.
Mój problem polega na zablokowanym kodzie.
Po naprawie przetwornicy. Telewizor włącza się. Pojawia się klucz do podania kodu. Nie reaguje na wprowadzenie kodu wprowadzonego przed awarią TV, nie pomaga również kasowanie kodu z pilota.