W moim aucie jest LPG firmy LANDI REZNO a reduktor typ IG1. Pojawił się problem - samochód na gazie przy ruszaniu zachowuje się jakby brakowało mu gazu (ale nie zawsze). Na benzynce jest OK. Zauważyłem że jak przejadę po jakiś nierównościach to nagle brakuje mu mocy. Czasami robi "żabkę" przy ruszaniu. Jest to dość męczące bo dzieje się to w sytuacjach np. kiedy muszę szybko przejechać przez skrzyżowanie... Przebieg na tej instalacji to 90000km, a czas ile pracuje to 7 lat . Ktoś mi powiedział, że czeka mnie regeneracja reduktora IG1. Po podłączeniu kompa pod ECU LPG jest błąd niskie ciśnienie gazu. Wydaje mi się, że powodem tego może być reduktor.
1. Czy takie objawy są w przypadku kiedy reduktor się kończy?
2. Czy ktoś z Was robił regenerację tego typu reduktora?
3. W jakim przedziale winno wahać się ciśnienie fazy lotnej gazu zakładając że ustawiłem je na 1 bar ( u mnie waha się od 0.7 bar do 1.1bar) ???
pozdrawiam
1. Czy takie objawy są w przypadku kiedy reduktor się kończy?
2. Czy ktoś z Was robił regenerację tego typu reduktora?
3. W jakim przedziale winno wahać się ciśnienie fazy lotnej gazu zakładając że ustawiłem je na 1 bar ( u mnie waha się od 0.7 bar do 1.1bar) ???
pozdrawiam