Witam posiadam przekażnik bistabilny w tablicy jak poniżej
Mam w niej sprowadzony przewód oświetlenia 3x1.5 wpiąłem go N w listwę zerową żółto-zielony w listwę uziemiającą L pod styk 14,ale nie wiem gdzie wpiąć czarny i niebieski przewód z przycisku czy pod S R czy IN IN

[/img]