logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Jak podłączyć przewody do przekaźnika bistabilnego w tablicy?

darecki777 12 Gru 2009 20:22 9581 6

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik pyta o podłączenie przewodów do przekaźnika bistabilnego w tablicy, wskazując, że ma przewód oświetleniowy 3x1.5. Odpowiedzi sugerują, że do przekaźnika powinny dochodzić cztery przewody: L, N, S, P. Czarny przewód z przycisku należy podłączyć pod bezpiecznik zabezpieczający obwód sterowania, a niebieski do złącza IN. Wyjaśniono również, że zaciski S i R służą do ustawiania i resetowania przekaźnika. Użytkownik został również skierowany do instrukcji obsługi przekaźnika.
REKLAMA