Witam ,
zainstalowałem na swoim serwerze phpmyadmin do obsługi bazy mysql. Problem tkwi w tym ze jak łącze się po przez www z phpmydmin to nie wyskakuje żadne okienko do logowania tylko od razu przechodzi do programu. Jak zrobić autoryzacje żeby podczas próby połączenia z tym programem , pytał on najpierw o login i hasło i dopiero po prawidłowym podaniu informacji wpuszczał do programu??
Wersja: phpMyAdmin 2.6.1-pl3
zainstalowałem na swoim serwerze phpmyadmin do obsługi bazy mysql. Problem tkwi w tym ze jak łącze się po przez www z phpmydmin to nie wyskakuje żadne okienko do logowania tylko od razu przechodzi do programu. Jak zrobić autoryzacje żeby podczas próby połączenia z tym programem , pytał on najpierw o login i hasło i dopiero po prawidłowym podaniu informacji wpuszczał do programu??
Wersja: phpMyAdmin 2.6.1-pl3