Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co to moze oznaczać ?

07 Sty 2003 19:24 2176 11
  • Poziom 14  
    Witam,
    Na telefonie bezprzwodowym wyświetla sie (miga) Ikona Klepsydry, z instrukcji wiem tylko tyle,cytuje : "Ostrzeżenie o przekroczeniu dopuszczalnego czasu rozmowy" wazzzzzzzup ? i wyłacza sie tak jakby rozłaczyć rozmowe :( :cry: . W instrukcji nic więcej nei napisali o tym symbolu.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Napisz może jaki to telefon. Marka/Model
  • Poziom 14  
    Jak sobie życzysz , Jesto to Daewoo DCP-2000 jush pisałem jakie objawy ma do tego, aha moze ktoś wie w jakiego typu serwisach naprawiają stacjonarne telefony bezprzewodowe ?
  • Poziom 14  
    Powiedziano mi iż jest to poprostu rozprogramowanie i trzeba słuchawke zarejestrowac do bazy tylko że nie wiem jak zrobić RESET aby było fabrycznie bo ustawienie to z tego co wiem to w książce instrukcyjnej jest moze ktoś wie jak resetnąć taki fon ?
  • Poziom 16  
    właśnie mam taki sam telefon tylko instrukcaj jest w jezyku niemieckim przeczytałem ja od a-z sprawdzałem rózne tam opisane sposoby i nic ten znaczek oznacza wg instrukcji przekroczenie zasiegu lub poprostu trudnosc z komunikacji słuchawki z matką
  • Poziom 16  
    sprawdziłem jeszce raz całą instrukcje i niema w niej ani jednego zdania o resecie telefonu jest tylko opis jak zameldować wiecej niż jedną słuchawkę do matki może ktoś spotkał sie juz z tym problemem w moim przypadku z opowiadań klieta stało sie to po wymianie akumlatora
  • Poziom 14  
    O tym resecie Powiedział mi Gość w serwisie podobno coś takiego mają Siemens`y czy procedury rozkodowania i zakodowania słuchawki ale ten DAEWOO ma tylko dołączanie tych doatkowych słuchawek co do tego znaczka to jak napisałem to tylko w Manual`u pisało przekroczenie dopuszczalnego czsu rozmowy tylko nei wiem czy mogło to być spowodowane słabymi bateriami jak tak to czeka mnei wymiana baterii i zprogramowanie bazy ze słuchawką :(
  • Poziom 14  
    z tego co wiem to takowe telefony same rejestrują sobie słuchawke
    wystarczy wylonczyc z prądu, wymienic baterie, akumulatory
    co tam jeszcze tak zeby wsio nie mialo zasilania
    wlozyc akumulator do sluchawki polozyc na bazie iwlonczyc do zasilania aby sie ladowalo.....reset nastepuje po ponownym pojawieniu sie napiec zasilających

sprubuj...
    zobaczysz...
    bedziesz wiedzial czy dziala :D :lol: :P
  • Poziom 16  
    nie wiem jak Mateush ale w moim przypadku niestety nie pomogło przypuszczam ze wina moze lezeć po stronie układów nadawczo odbiorczych mogło sie coś minimalnie odstroić i klapa! no niestety to jest właśnie firma Daewoo
  • Poziom 14  
    No to jest właśnie DAEWOO ale czy jak coś takiego siewydarzy odrazu telefon na śmietnik Taka jednorazówka troche to dziwne.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Trzeba wkładać naładowane akumulatorki, inaczej tak właśnie będzie. Jak się już naładowały wyjmij je jeszcze raz z fona i włóż ponownie. Potem postaw słuchawkę na bazie. Powinno zadziałać.
  • Poziom 14  
    OK ale jak? naładowac akumy prosto z jakiegoś zasilacza czy jak ? czy normalnie w słuchawce naładować potem wyjąć ( na ile) i włożyć ponownei i położyć na bazie ( tesh na ile ?) moze to głupie ale nie wiem.