Mam problem z telefonem Nokia 3330, mianowicie pierwszy raz spotkalem sie z takim przypadkiem, że telefon przy logowaniu sieci łapie sygnał na jakies 5 sekund, później traci całkowicie sieć i w przeciągu pół minuty wyłancza się i włancza spowrotem bez pytania o kod PIN.
Czy jest możliwość że jest zablokowany telefon przez IMEI, a jezeli nie to jaka moze być tego przyczyna?
Czy jest możliwość że jest zablokowany telefon przez IMEI, a jezeli nie to jaka moze być tego przyczyna?