logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 3330 - Telefon traci sieć i samoczynnie się restartuje, co robić?

mody22 17 Mar 2002 00:10 2194 5
REKLAMA
  • #1 6433
    mody22
    Poziom 11  
    Posty: 13
    Mam problem z telefonem Nokia 3330, mianowicie pierwszy raz spotkalem sie z takim przypadkiem, że telefon przy logowaniu sieci łapie sygnał na jakies 5 sekund, później traci całkowicie sieć i w przeciągu pół minuty wyłancza się i włancza spowrotem bez pytania o kod PIN.

    Czy jest możliwość że jest zablokowany telefon przez IMEI, a jezeli nie to jaka moze być tego przyczyna?
  • REKLAMA
  • #2 6500
    Mateusz
    Poziom 16  
    Posty: 223
    Pomógł: 1
    Ocena: 25
    W nokiach to sie zdarza.Te telefony byly najlepsze 2 lata temu.Teraz zaniedbali i nie warto sie angazowac.Jednym slowem psuja sie.3210,3310,3330,6210 i tym podobne.Dobra byla 5110 i modele serii 3110 i jak na tamte czasy 1610!!!Jesli masz na gwarancji to ja oddaj, naprawiaja.
  • REKLAMA
  • #3 8274
    Wnekus
    Poziom 12  
    Posty: 90
    Pomógł: 1
    Ocena: 1
    Akurat raz mi sie taki trafił. Wystarczyło zmnienic oprogramowanie i wszystko bylo OK
  • REKLAMA
  • #4 8616
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #5 9718
    mateo
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Te same objawy miałem gdy zle ściągałem simloka. 1 Robimy backupa (550000 - 600000)
    2 Flash partialem 3330 450 patch.fls od adresu 290000
    3 Odpalamy nokiatool "Read ME" tam gdzie MCC + MNC wpisujemy FFFFF i naciskamy OPEN (zmieni sie na Close)
    program wywali błąd "Can not close lock" NIE naciskamy OK tylko wyłączamy telefon.
    (od wyłączenia telefonu do ponownego włączenia powinniśmy się zmieścić w 20s)
    4 Flash partialem 3330 450 orig.fls od adresu 290000
    5 Po simlocku.


    Uploaded file: 3330_450_patch.fls
  • #6 281929
    Szusty
    Poziom 14  
    Posty: 68
    Pomógł: 4
    Prawdopodobnie jest to uszkodzenie Hardwere, może końcówka mocy, może może bateria
REKLAMA