Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Co można zrobić żeby odzyskać kod PUK?

nietoperek4 08 Jan 2010 23:05 36719 8
    nietoperek4
    User under supervision
    Niedawno miałem przykrą sytuację. Otóż, 3 razy przez pomyłkę źle wpisałem kod pin i teraz muszę wpisać kod PUK.

Jestem teraz z dala od domu i nie mam przy sobie karty z kodem PUK do mojej karty.
    Nie chciałbym zmieniać już numeru bo mam go już przeszło 3 lata.

Czy ktoś wie może jak odzyskać kod PUK? Słyszałem ,że jest do tego jakiś program ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
  • Helpful post
    xanio
    Level 27  
    Można zadzwonić do operatora. Nawet w przypadku prepaidów są w stanie podać.
    gacu007
    Level 16  
    Tak,tylko musi byc zarejestrowana.
  • Helpful post
    xanio
    Level 27  
    Tak i nie. Ostatnio uzyskałem bodaj dane do Heyah podając numer karty, kwotę ostatniego doładowania i orientacyjny stan konta: widać kwestia dobrych chęci pracownika operatora.
    nietoperek4
    User under supervision
    Aha, dziękuję :) Tylko będę musiał kupić nową kartę ,żeby zadzwonić do operatora i odblokować tą starą. :)
    Numer mam w plusie. Zobaczę co się da z tym zrobić.
    Dziękuję za pomoc :)

A może ktoś zna jakieś komputerowe metody?
    pstanik
    Level 2  
    Jeżeli kolega jest zarejestrowany w programie 5+, to wystarczy podejść do najbliższego punktu sprzedaży plusa. Mnie zapytali o nr tel. kod 5+ i wydrukowali kartkę z danymi, włącznie z kodem PUK. A poszukiwałem PIN2.

Powodzenia, bo jednak chyba zbyt dużo zależy od dobrej woli tych z drugiej strony kontuaru.
    nietoperek4
    User under supervision
    OK, jeżeli ktoś miałby podobny problem to powiem ,że wystarczy pójść do najbliższego salonu operatora z dowodem tożsamości i wydrukują nam nasz kod PUK i PIN. Nie trzeba być zarejestrowany w żadnym programie.

Pozdrawiam
    tux_linux
    Level 13  
    no akurat około tyg. temu tez zablokowałem sobie karte a raczej nieabonowany prepaid Plusa ,noł problemo idz z dowodem do punktu Plusa i popros o rejestracje numeru i zadzwoń ze stacjonarnego na 0 601102601 ze stacjonarnego lub(num darmowy) 2601 z Plusa ,wstepna weryfikacja i normalnie grzeczna pani poda ci PUK ,num seryjny karty nie jest potrzebny ,POZDRO