#1 7525402 12 Sty 2010 18:22 jagrx jagrx Poziom 21 Posty: 624 Pomógł: 40 Ocena: 50 Autor tematu Post #1 7525402 12 Sty 2010 18:22 Czy można zresetować błedy w µP pralki Whirlpool AWE-2316 ,jeśli elementy wykonawcze są dobre ? Mam na sprzedaż: 15.09.2010 Tranzystor SD-340 15.09.2010 CS3843-A 15.09.2010 24C02-6 15.09.2010 LM1205N
#2 7525745 12 Sty 2010 19:17 eeban eeban Specjalista AGD Posty: 6425 Pomógł: 385 Ocena: 1497 Post #2 7525745 12 Sty 2010 19:17 Można ale tylko narzędziem diagnostycznym,,,,,,,,,SAM lub eSAM
#3 7940097 09 Kwi 2010 17:33 jagrx jagrx Poziom 21 Posty: 624 Pomógł: 40 Ocena: 50 Autor tematu Post #3 7940097 09 Kwi 2010 17:33 Problem nie do rozwiązania. Mam na sprzedaż: 15.09.2010 Tranzystor SD-340 15.09.2010 CS3843-A 15.09.2010 24C02-6 15.09.2010 LM1205N