Witam,
Od pewnego czasu pralka przy praniu zacina się.
Zakręci bębnem trzy razy i zapala się kontrolka z awarią. Co dziwne, na programie ręcznym nie ma żadnych problemów. Czasami po kilku próbach na innych programach zaskoczy i wypierze jak należy. Problemy zaczęły sie w zeszłym roku, gdy wymieniano nam rury pod blokiem i z kranu leciała bardzo brudna woda. Nie bardzo mam pieniądze na serwisanta, może ktoś zna problem i będzie w stanie mi pomóc. Będę wdzięczna za podpowiedzi
.
Od pewnego czasu pralka przy praniu zacina się.
Zakręci bębnem trzy razy i zapala się kontrolka z awarią. Co dziwne, na programie ręcznym nie ma żadnych problemów. Czasami po kilku próbach na innych programach zaskoczy i wypierze jak należy. Problemy zaczęły sie w zeszłym roku, gdy wymieniano nam rury pod blokiem i z kranu leciała bardzo brudna woda. Nie bardzo mam pieniądze na serwisanta, może ktoś zna problem i będzie w stanie mi pomóc. Będę wdzięczna za podpowiedzi