Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio fabryczne w Hyundai Accent 2001r. - Jak je wyjac?

maati18 16 Jan 2010 18:20 3567 3
    maati18
    Level 2  
    Witam. Mam pytanie zwiazane z radiem fabrycznym firmy Clarion w samochodzie Hyundai Accent, 2001r. 1.3. Mam zamiar je wymienic, ale mam problem z jego wyciagnieciem. Gdy kupowalem to auto dostalem rozne ksiazeczki, miedzy innym wlasnie instrukcje na temat tego radia. W tej instrukcji jest napisane, ze aby wyjac radio musze tylko wlozyc klucze do wyciagania radia, pociagnac do siebie i gotowe, natomiast w internecie wyczytalem ze jest to bardziej skomplikowane, ze musze odkrecic srubke znajdujaca sie w kieszonce na napoj i srubki nad pedalami, dopiero wtedy bede w stanie wyjac radio. Zeby bylo latwiej zamieszczam zdjecia radia, troche niewyrazne, ale sa. Co wy o tym myslicie? Moze ktos z was mial juz kiedys stycznosc z wyjmowaniem tego radia? Z gory dziekuje za odpowiedzi, pozdrawiam.

crazy_88
    Level 42  
    bawiłeś się z kluczami wyjmakami tak zwanymi?
    bossman1974
    Level 14  
    Faktycznie jeśli radio było montowane seryjnie albo przez jakąś firmę CA to może być przykręcone od tyłu i temu trzyma.
    Z radiem były wyjmaki - jeśli ich nie dostałeś to najlepiej pojechać do firmy CA i poprosić o przysługę wyjęcia, nie zapłacisz wiele a wyjmując je "na siłę" i śrubokrętem możesz zniszczyć sobie plastiki wokół radia.
    maati18
    Level 2  
    Wlasnie jeszcze nie probowalem tymi wyjmakami bo ich nie mam, ale znalazlem w necie stronke gdzie moge kupic takie jakie potrzebuje i nie jest to duzy koszt, wiec kupie je i pokombinuje, mysle ze powinno sie dac skoro tak jest napisane w instrukcji. Dzieki panowie, pozdrawiam.