Jest to program za pomoca ktorego mozna w prosty sposob napisac program obslugujacy mikroprocesor W prosty sposob bo uzywany jest tam jezyk basic, czyli latwy do "przegryzienia" dla poczatkujacych w przeciwienstwie do na przyklad asemblera Wystarczy zaopatrzyc sie w odpowiedni programator i juz mozna programowac procesorki Zamieszczam link do strony tworcow BASCOM'a
Jakbys szukal wiecej informacji to na stronie www.elektroda.pl wpisz w okienku "szukaj" Bascom albo Bascom AVR W ogole na sieci jest tego od groma. Kurs Bascoma AVR prowadzony jest na lamach miesiecznika Elektronika Dla Wszystkich. Ufff ale sie rozpisalem
ale chyba nie ma jak samemu zrobić coś prosto w asemblerze. przepisze się to potem do maszynowego i program będzie napewno szybszy i krótszy niż przez BASCOM
Re, Tremolo cos sie nie zastanowiles do konca. Jaka jest roznica miedzy assemblerem a maszynowka? Tu chodzi o sposob zaprogramowania procesora w oparciu o Bascoma.
Pozdrowka