Witam,mam problem motor mi zapala na ssaniu ale jak po nagrzaniu wyłączę ssanie i jak wejdzie na wolne obroty to po 2min się dusi i gaśnie (gaźnik wyczyszczony) czy przyczyną może być fałszywe powietrze?? Proszę o jakieś rady
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam