Witam, mam obecnie Windowsa xp Professional Sp2, i mam możliwość zainstalowania Windowsa xp professional SP3 ? czy warto zmieniać na Sp3 ? czym to się różni ? Obawiam się że ten sp3 będzie mi przymulał kompa ;/
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamlukasz90 napisał:to ja wiem że to jest zestaw poprawek ale czy warto instalować sp3 ? czy lepiej zostac przy 2 ? bo słyszałem nie wiem na ile to jest prawdą że niektóre programy nie działają pod sp3 ?