Witam
Wpadłem na mostek i mocno wykrzywiło wahacz i gałkę.
Kupiłem wahacz i gałkę (używka)wymieniłem i okazało się że koło ociera dalej o nadkole ( przesunięte w tył)
Mam pytanie,czy sposobami domowymi jestem w stanie to jakoś naprawić.
Może można jakoś przesunąć kołyskę czy coś takiego.
Wiem że po naprawach będę musiał zrobić zbieżność,ale jak sobie poradzić z tym problemem.
Proszę was o jakąś rade.Zastanawiam się nawet nad zakupem czegoś nowego(nie drogiego).
Wpadłem na mostek i mocno wykrzywiło wahacz i gałkę.
Kupiłem wahacz i gałkę (używka)wymieniłem i okazało się że koło ociera dalej o nadkole ( przesunięte w tył)
Mam pytanie,czy sposobami domowymi jestem w stanie to jakoś naprawić.
Może można jakoś przesunąć kołyskę czy coś takiego.
Wiem że po naprawach będę musiał zrobić zbieżność,ale jak sobie poradzić z tym problemem.
Proszę was o jakąś rade.Zastanawiam się nawet nad zakupem czegoś nowego(nie drogiego).